Praca: Operator maszyn produkcyjnych

OnlyBio.life S.A. jest biotechnologiczną firmą badawczo-wdrożeniową, która w swoim portfolio produktowym posiada kosmetyki marki OnlyBio oraz środki czystości marki OnlyEco. Wszystkie produkty składają się przynajmniej w 99% z surowców pochodzenia naturalnego. Firma wyznaje zasadę „więcej = mniej”, czyli więcej zdrowia i ekologicznych rozwiązań oznacza mniej negatywnego wpływu na środowisko. Dziś, dzięki naszemu przekonaniu, że możliwe jest stworzenie produktu nie tylko skutecznego, ale przede wszystkim bezpiecznego, staliśmy się liderem nowoczesnej eko-technologii, działając z powodzeniem na przeszło 20 światowych rynkach. Naszą największą siłą są jednak ludzie, którzy identyfikują się z naszą filozofią. Naukowcy, pracownicy i przede wszystkim nasi Klienci. Wspólnie wierzymy, że rozwój nie musi oznaczać zniszczenia. Jesteśmy świadomi, że to jaki świat zostawimy naszym dzieciom, zależy również od nas. Wybierając OnlyBio i OnlyEco nie wybierasz produktu - Wybierasz styl życia, w którym ekologia jest czymś więcej, niż tylko reklamowym sloganem. Dołącz do nas - nasza ziemia jest tego warta.

Operator maszyn produkcyjnych
Miejsce pracy: Bydgoszcz
  • Praca zmianowa:  3 zmiany
  • Godziny pracy: 6.00-14.00 lub14.00-22.00; 22.00-6.00
  • System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki
Twój zakres obowiązków:
  • realizacja produkcji,
  • obsługa maszyn produkcyjnych konfekcjonujących lub mieszania półproduktów w oparciu o obowiązujące receptury,
  • prowadzenie wymaganych zapisów w dokumentacji,
  • efektywne wykorzystanie własnego czasu pracy.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • doświadczenie w ustawianiu maszyn produkcyjnych,
  • umiejętność stosowania wytycznych i poleceń wynikających z instrukcji i procedur i/lub otrzymanych od przełożonych,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • rzetelność, dokładność,
  • przestrzeganie zasad higieny i kultury osobistej.
Mile widziane:
  • uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT.
To oferujemy:
  • przyuczenie do wykonywania pracy na stanowisku operator maszyn produkcyjnych/Aparatowy,
  • możliwość awansu wewnątrz struktury działu,
  • praca w systemie 3 zmianowym.
Benefity:
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Parking dla pracowników
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Paczki świąteczne
  • Możliwość uzyskania uprawnień
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez OnlyBio.life S.A. z siedzibą w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz.922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.