Praca: Operator maszyny czyszczącej

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Operator maszyny czyszczącej
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/2235
OBOWIĄZKI:
sprzątanie przy pomocy maszyny sprzątającej, utrzymywanie w dobrym stanie urządzenia, szkolenie nowych pracowników w zakresie obsługi urządzenia;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE LUB ZAWODOWE, PRAWO JAZDY MILE WIDZIANE I MILE WIDZIANE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWONOŚCI, GODZINY PRACY: 7.00-19.00, 19.00-7.00;

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy