Praca: Operator/ operatorka wózków jezdniowych (widłowych)


Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Operator/ operatorka wózków jezdniowych (widłowych)
Miejsce pracy: Machnacz
Numer: StPr/24/0616
OBOWIĄZKI:
- operator /operatorka wózków widłowych tzw. obsługa wysokiego składu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: OBSŁUGA WÓZKÓW WIDŁOWYCH


Wymagania inne:

uprawnienia UDT lub TDT

Miejsce pracy:

Machnacz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie



Zobacz podobne oferty

  • Pracownik Magazynowo-Transportowy z uprawnieniami kat. C i UDT

  • Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: dzisiaj
    • Zakres obowiązków: Przyjmowanie, przechowywanie i składanie towarów Załadunek i rozładunek towarów z pojazdów Kompleksowe przygotowywanie zamówień do wysyłki Bezpieczna jazda...

  • Zobacz więcej
  • Operator wózka widłowego

  • LEVEL WORK Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-09-13
    • Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego w magazynie niskiego składowania, w tym załadunek i rozładunek towarów Wymagane aktualne uprawnienia UDT

  • Zobacz więcej