Praca: Operator prasy krawędziowej

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Operator prasy krawędziowej
Miejsce pracy: Stanisławka (pow. nakielski, gm. Szubin), Stanisławka
Numer: StPr/24/0322
OBOWIĄZKI:
wykonywanie gięcia detaliOferta pracy realizowana w ramach częściowej refundacji kosztów dojazdu do pracy - przeznaczona dla osoby skierowanej z Powiatowego Urzędu Pracy w Nakle nad Notecią.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Bez zawodu
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Obsługa prasy krawędziowej

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stanisławka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 6 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią