Praca: Operator stołu (guzikowy) / podajnika / rozkładarki

Operator stołu (guzikowy) / podajnika / rozkładarki
Miejsce pracy: Kobylarnia
Twój zakres obowiązków:
  • praca przy robotach bitumicznych związanych z remontami i budową dróg,
  • dbałość o jakość wykonywanych robót,
  • wykonywanie prac maszyną we współpracy z innymi maszynami i środkami transportu na placu budowy,
  • współpraca z zespołem bitumicznym przy budowie dróg,
  • przestrzeganie zasad BHP.
Nasze wymagania:
  • umiejętność obsługi stołu rozkładarki do mas bitumicznych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy robotach bitumicznych,
  • sumienność i odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • pracę w oparciu o jasne warunki współpracy w firmie mocno ugruntowanej na rynku pracy,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.
- wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art.6 Rozporządzenie parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych , RODO ) wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez KOBYLARNIA S.A.