Praca: Operator wozidła

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim
Operator wozidła
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/24/0160
OBOWIĄZKI:
Kierowanie pojazdami i maszynami zgodnie z przepisami BHP, codzienne sprawozdanie stanu technicznego pojazdu i maszyn, dokonywanie drobnych napraw, konserwacja pojazdu, zabezpieczenie pojazdu po zakończonym stażu, niezbędne formalności administracyjne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Uprawnienia na operatora wozidła, mile widziane inne uprawnienia operatora, mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 850,14 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim