Praca: Operator wytwórni mas bitumicznych

Ogłoszenie numer: 9116086, z dnia 2024-07-04

PGTB SP. Z O.O.

W związku z dynamicznym rozwojem PGTB Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator wytwórni mas bitumicznych

Miejsce pracy: Włocławek

Opis stanowiska

  • obsługa wytwórni mas bitumicznych
  • produkcja MMA

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę, ubezpieczenie zdrowotne oraz możliwość przyłączenia do dodatkowego ubezpieczenia
  • środki ochrony osobistej i niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i zrealizowania ambicji zawodowych