Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Dąbrowa (pow. mogileński, gm. Dąbrowa), Dąbrowa
Numer: StPr/24/0692
OBOWIĄZKI:
praca związana z w/w stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Zobacz podobne oferty

  • Pakowacz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: dzisiaj
    • -kompletowanie towarów w magazynie,-pakowanie produktów do kartonów zbiorczych,-rozkładanie oraz układanie kartonów na paletach. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

  • Zobacz więcej
  • Młodszy pakowacz

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2024-09-27
    • Pakowanie produkcji, kompletowanie zamówień, obsługa specjalistycznego sprzętu do pakowania. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: komunikatywność...

  • Pakowacz ręczny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2024-09-12
    • Pakowacz ręczny Wymagania inne: umiejetność szycia