Praca: Pedagog szkolny i pedagog specjalny

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Pedagog szkolny i pedagog specjalny
Miejsce pracy: Ciechocinek
Numer: StPr/24/0588
OBOWIĄZKI:
1)Udzielanie uczniom pomocy psychologiczno – pedagogicznej adekwatnej do ich potrzeb.2)Opracowywanie na podstawie otrzymanych z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej opinii oraz orzeczeń o potrzebie nauczania indywidualnego wskazań dla nauczycieli do przygotowania dostosowań metod i form pracy z uczniami. 3)Koordynacja nad pracą zespołów udzielających pomocy psychologiczno – pedagogicznej uczniom z klas III – VIII i udział w spotkaniach i pracach zespołów. 4)Prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym obserwowanie pracy uczniów w czasie zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych, diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów celem określenia ich mocnych i słabych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Ambicja, sumienność, komunikatywność
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : PRACA Z DZIEĆMI Z TRUDNOŚCIAMI WYCHOWAWCZYMI, Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI[Inne] : UKOŃCZONE STUDIA PODYPLOMOWE W ZAKRESIE PEDAGOGIKI OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZEJ, OLIGOFRENOPEDAGOGIKI, TERAPII PEDADAGOGICZNEJ LUB PEDAGOGIKI KOREKCYJNO - KOMPENSACYJNEJ, LOGOPEDII, EDUKACJI I REHABILITACJI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ

Miejsce pracy:

Ciechocinek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 908 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim