Praca: Pielęgniarka


Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Kamień Krajeński
Numer: StPr/24/0490
OBOWIĄZKI:
Opieka nad mieszkańcami domu pomocy społecznej, podawanie leków i robienie zastrzyków,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pielęgniarstwo
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: medyczny


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kamień Krajeński


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim



Zobacz podobne oferty

  • Medyczny Opiekun Pacjenta

  • ALAB laboratoria Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-09-06
    • Do Twoich obowiązków należeć będzie: pobieranie krwi i przyjmowanie materiału biologicznego w Punkcie Pobrań przygotowanie i oznaczanie materiału biologicznego​ do badań...

  • Zobacz więcej
  • Medyczny Opiekun Pacjenta

  • ALAB laboratoria Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Solec Kujawski Dodane: 2024-09-06
    • Do Twoich obowiązków należeć będzie: pobieranie krwi i przyjmowanie materiału biologicznego w Punkcie Pobrań przygotowanie i oznaczanie materiału biologicznego​ do badań...

  • Zobacz więcej
  • Medyczny Opiekun Pacjenta

  • ALAB laboratoria Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: 2024-09-06
    • Do Twoich obowiązków należeć będzie: pobieranie krwi i przyjmowanie materiału biologicznego w Punkcie Pobrań przygotowanie i oznaczanie materiału biologicznego​ do badań...

  • Zobacz więcej