Praca: Pomocniczy robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Chełmża
Numer: StPr/24/0242
OBOWIĄZKI:
prace przy rozbiórce kotła energetycznego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chełmża


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 30 do 35 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik Ogólnobudowlany

  • BBR Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa...

  • Zobacz więcej
  • Robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wichulec Dodane: wczoraj
    • wykonywanie prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Pracodawca nie wymaga wykształcenia...

  • Zobacz więcej