Praca: Pomocniczy robotnik polowy

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Pomocniczy robotnik polowy
Miejsce pracy: Kozjaty
Numer: StPr/24/0353
OBOWIĄZKI:
zgodnie z harmonogramem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kozjaty

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Zobacz podobne oferty

  • Meliorant

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lisewo Dodane: dzisiaj
    • usuwanie awarii na urzadzeniach melioracyjnych, koszenie. odmulanie rowów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Pracownik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Chabsko Dodane: dzisiaj
    • prace porządkowe, koszenie trawy, pielęgnacai zieleni Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Chabsko Dodane: 2024-06-29