Praca: Pomocnik hydraulika


Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Pomocnik hydraulika
Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski
Numer: StPr/24/0167
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy montażu kotłowni gazowych oraz kotłowni paliwa stała. Pomoc przy montażu pomp ciepła. Pomoc przy wykonywaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych i CO.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Aleksandrów Kujawski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pomocnik hydraulika

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: 2024-04-23
    • Pomoc przy montażu kotłowni gazowych oraz kotłowni paliwa stała. Pomoc przy montażu pomp ciepła. Pomoc przy wykonywaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych i CO. Wymagania konieczne:...

  • Zobacz więcej
  • Hydraulik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Inowrocław Dodane: 2024-04-20
    • praca związana z w/w stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej