Praca: Pomocnik murarza

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Pomocnik murarza
Miejsce pracy: Zawały
Numer: StPr/24/0220
OBOWIĄZKI:
zg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zawały

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Zobacz podobne oferty

  • Murarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tuchola Dodane: 2024-04-25
    • wznoszenie ścian z cegieł, kamieni, elementów betonowych, gipsowych, ceramicznych i innych materiałów budowlanych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

  • Zobacz więcej
  • Murarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Zbiczno Dodane: 2024-04-07
    • Prace murarskie i ogólnobudowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Wymagania inne: wykształcenie min. zawodowe, prawo jazdy...

  • Murarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wąbrzeźno Dodane: 2024-03-31