Praca: Pomocnik trakowego


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pomocnik trakowego
Miejsce pracy: Brzemiona
Numer: StPr/24/0555
OBOWIĄZKI:
Podział drewna pod wzgledem budowy i właściwości. Przygotowywanie i ustawianie pił oraz traka taśmowego. Utrzymywanie urządzenia w stanie sprawnosci technicznej oraz porządku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Brzemiona


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu



Zobacz podobne oferty

  • Robotnik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Topólka Dodane: wczoraj
    • Proste prace porządkowe, organizacja, kontrola i utrzymanie porządku w magazynie i warsztacie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: co najmniej 6...

  • Zobacz więcej
  • Robotnik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Osięciny Dodane: wczoraj
    • Prace porządkowe usuwanie zaległych liści z chodników i innych miejsc użyteczności publicznej. Prace zlecone przez kierownika zakładu organizacyjnego robót publicznych Wymagania...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Głogowo Dodane: wczoraj
    • zg Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej