Praca: Pośrednik pracy - stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Pośrednik pracy - stażysta
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/24/0269
OBOWIĄZKI:
Poznanie struktury i zasad działania Urzędu; poznanie przepisów ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy; zapoznanie się z rozporządzeniem MPiPS z dnia 14 maja 2014 r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji oraz trybu i sposobów prowadzenia usług rynku pracy; poznanie SI Syriusz; pomoc przy przyjmowaniu ofert pracy; aktualizacja ofert pracy, udzielanie informacji o wolnych miejscach pracy, stażu; pomoc przy wprowadzaniu danych do systemu informatycznego; pomoc w organizowaniu giełd/targów pracy w tym m. in. przygotowywanie wezwań; pomoc w prowadzeniu kart i rejestru pracodawców; pomoc przy obsłudze osób kierowanych m. in. na staż; pomoc w kompletowaniu dokumentów przekazywanych do innego działu/referatu (m. in. załączniki, wezwania, zwrotki); archiwizacja dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

umiejętność komunikowania się z klientem, obsługa komputera i urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy