Praca: Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie
Numer: StPr/24/0374
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie dokumentacji do archiwum- porządkowanie i segregowanie dokumentacji- obsługa systemów informatycznych- prowadzenie niezbędnych rejestrów i ewidencji- obsługa urządzeń biurowych: komputer, ksero, itp.- wydawanie podatnikom przygotowanych zaświadczeń- zakładanie teczek akt podatników- wykonywanie spisu spraw podatkowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sępólno Krajeńskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim