Praca: Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Pracownik administracyjny
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/24/0545
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie korespondencji do wysyłki, spisywanie i umieszczanie we właściwych aktach spraw załatwionych, dokonywanie wpisów do spisu spraw, pomoc przy spisywaniu protokołów dokumentów ścisłego zarachowania przeznaczonych do zniszczenia, pomoc przy archiwizacji dokumentów, kopiowanie wskazanych dokumentów, segregowanie teczek zawierających akta pojazdów i akta kierowców, przyjmowanie wniosków (pod nadzorem), udzielania informacji interesantom.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

minimalny poziom wykształcenia: średnie

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy