Praca: Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Pracownik administracyjny
Miejsce pracy: Waganiec
Numer: StPr/24/0627
OBOWIĄZKI:
Prace administracyjne: archiwizacje dokumentów, obsługa centrali telefonicznej, wprowadzanie dokumentów do systemu EZD.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: "Obsługa komputera i podstawy programu Microsoft Office"

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Waganiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim