Praca: Pracownik administracyny

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Pracownik administracyny
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/24/0544
OBOWIĄZKI:
Kancelaryjna obsługa dokumentów; przygotowanie korespondencji do wysyłki; sporządzanie pism urzędowych; spisywanie i umieszczanie we właściwych aktach spraw załatwionych; dokonywanie wpisów do spisu spraw; pomoc przy archiwizacji dokumentów; obsługa urządzeń biurowych, internetu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

minimalny poziom wykształcenia: średnie

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy