Praca: Pracownik biurowy


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/1824
OBOWIĄZKI:
obsługa administracyjna sekretariatuwysyłanie mailiwysyłka korespondencjiprzygotowanie dokumentów wnioskówtworzenie baz danychStaż odbywać się będzie Osiedle Leśne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

znajomość pakietu office

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy



Zobacz podobne oferty

  • Technik prac biurowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: dzisiaj
    • wg.programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne: Windows i oakiet MS Office

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • Zapoznanie się z obowiązującymi przepisami i strukturą organizacyjną sądu. Wdrożenie do pracy na przewidywanym stanowisku służbowym. Obsługa komputera, redagowanie pism....

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2024-06-29
    • Przyjmowanie zgłoszeń opiekunek. Zapisywanie w systemie danych opiekunek. Gromadzenie dokumentów rekrutacyjnych, tj. referencji, certyfikatów, zdjęć, dyplomów i zapisywanie ich w...

  • Zobacz więcej