Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/24/0445
OBOWIĄZKI:
porządkowanie i przygotowywanie do przekazania do Archiwum Państwowego dokumentów przechowywanych w archiwum zakladowym, porządkowanie i przygotowanie dokumentacji archiwalnej i niearchiwalnej do przekazania do archiwum zakladowego, przygotowanie dokumentacji niearchiwalnej do brakowania, obsługa urządzeń biurowych, opracowanie i prowadzenie korespondencji biurowej, sporządzenie różnorakich pism w technice komputerowej, wykonywanie kopii o skanów dokumnetów, odbieranie telefonów, przygotowanie korespondencji do wysłanie poczta tradycyjną i poczta elektroniczną,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Osoba bezrobotna z niskimi kwalifikacjami (nieposiadająca świadectwa dojrzałości) lub osoba bezrobotna bez kwalifikacji zawodowych.

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy