Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Żnin
Numer: StPr/24/0440
OBOWIĄZKI:
Wystawianie/księgowanie faktur, wprowadzanie paragonów, przygotowanie raportów sprzedażowych, przygotowanie dokumentów dla działu księgowego, kontakty z klientami, obsługa urządzeń biurowych. Obsługa klientów z krajów arabskich (przeprowadzania transakcji biznesowych oraz negocjacji z krajami arabskimi)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: arabski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność wystawiania/księgowania faktur, umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

Miejsce pracy:

Żnin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie