Praca: Pracownik biurowy


Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie
Numer: StPr/24/0632
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie przesyłek pocztowych do wysyłki- przygotowanie dokumentacji do archiwum- porządkowanie i segregowanie dokumentacji- redagowanie prostych pism- wykonywanie czynności kancelaryjnych- obsługa urządzeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sępólno Krajeńskie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim



Zobacz podobne oferty

  • Pracownik administracyjno-biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dragacz Dodane: 2024-09-17
    • Obsługa korespondencji i dokumentacji, przyjmowanie, sortowanie i rozsyłanie korespondencji, tworzenie i edytowanie dokumentów, obsługa telefonu i komunikatora z klientami,...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kozłowo (pow. świecki, gm. Świecie), Kozłowo Dodane: 2024-09-17
    • Przygotowanie sprawozdań, raportów, prowadzenie korespondencji działu, obsługa urządzeń biurowych, porządkowanie i archiwizacja dokumentów firmowych. Obsługa systemu...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2024-09-17
    • obsługa programu Płatnik, Rewizor, Rachmistrz, obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie dziennika korespondencji, archiwizacja dokumentów, utrzymanie czystości stanowiska pracy...

  • Zobacz więcej