Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Radziejów
Numer: StPr/24/0618
OBOWIĄZKI:
zgodnie z harmonogramem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radziejów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Radziejów Dodane: dzisiaj
    • zgodnie z harmonogramem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania...

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-10-04
    • zbieranie danychtworzenie witryny B2B na systemie wordpressarchiwizacja dokumentówwprowadzenie zamówień do systemupomoc w kreacji strony wwwStaż odbywać się będzie Brdyujście...

  • Pracownik biurowy - monter reklam

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-10-03
    • - prace administracyjne związane z obsługą techniczną nośników reklamowych (komputer);- prace techniczne związane z montażem, demontażem, serwisem nośników (zajezdnie...