Praca: Pracownik brygady drogowo-mostowej


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pracownik brygady drogowo-mostowej
Miejsce pracy: Nowe Marzy
Numer: StPr/24/0410
OBOWIĄZKI:
Praca przy przebudowie autostrady, prace pomocnicze przy kompleksowym utrzymaniu autostrady.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowe Marzy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu



Zobacz podobne oferty

  • Pracownik drogowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Górzno Dodane: 2024-07-05
    • Prace drogowe - układanie kostki brukowej w ciągu dróg i chodników, bieżące prace konserwatorskie przy drogach, koszenie poboczy dróg, montaż sieci kanalizacyjnej (odwodnienie...

  • Zobacz więcej
  • Operator wytwórni mas bitumicznych

  • PGTB SP. Z O.O. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: 2024-07-04
    • obsługa wytwórni mas bitumicznych produkcja MMA doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku umiejętność pracy w zespole

  • Zobacz więcej