Praca: Pracownik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/24/0459
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Chęci do pracy, mile widziane doświadczenie w budownictwie, umowa o pracę, praca na I zmianę

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Robotnik budowlany / drogowy

  • PGTB SP. Z O.O. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: dzisiaj
    • Ogłoszenie numer: 8988835, z dnia 2024-04-29 PGTB SP. Z O.O. W związku z dynamicznym rozwojem PGTB Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko: Robotnik budowlany / drogowy Miejsce...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik Ogólnobudowlany

  • BBR Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2024-04-27
    • Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa...

  • Zobacz więcej