Praca: Pracownik drogowy

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Pracownik drogowy
Miejsce pracy: Górzno
Numer: StPr/24/0451
OBOWIĄZKI:
Prace drogowe - układanie kostki brukowej w ciągu dróg i chodników, bieżące prace konserwatorskie przy drogach, koszenie poboczy dróg, montaż sieci kanalizacyjnej (odwodnienie dróg)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

minimalny poziom wykształcenia: bez wymagańOsoba bezrobotna z niskimi kwalifikacjami (nieposiadająca świadectwa dojrzałości) lub osoba bezrobotna bez kwalifikacji zawodowych.

Miejsce pracy:

Górzno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy