Praca: Pracownik ds. administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik ds. administracji
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/2598
OBOWIĄZKI:
- ewidencja i nadzór nad dokumentacją (również kadrową);- współpraca z firmami zewnętrznymi (zamówienia, zakupy, transporty);- prowadzenie korespondencji mailowej i rozmów telefonicznych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

administracja - mile widziane; doświadczenie zawodowe w pracy w biurze - mile widziane; znajomość j. angielskiego - mile widziana

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy