Praca: Pracownik ds. kadr i płac

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/1226
OBOWIĄZKI:
nauka:obsługa procesów kadrowych, wystawianie niezbędnych dokumentów zatrudnieniowych pracowników (umowy o pracę, informacja dodatkowa, oświadczenia dotyczące zatrudnienia)zakładanie kartotek pracowniczych w systemie kadrowo płacowymprzygotowanie akt osobowych pracownikaprzedłużenie umów o pracęwystawianie aneksów umów o pracęwystawianie zaświadczeń o zatrudnieniewystawianie świadectwStaż obywać się będzie w Śródmieściu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wyższe lub ostatni rok studiówznajomość programu Excelkierunki: administracja, ekonomia, finanse, rachunkowość - preferowanepreferowana znajomość j. angielskiego B1

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy