Praca: Pracownik ds. Księgowości

Spółka Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. będąca częścią japońskiej grupy kapitałowej Okaya, działa w branży elektromaszynowej, dostarczając na rynek wysokiej klasy metalowe elementy tłoczone – podzespoły dla branży samochodowej, branży AGD.
Obecnie firma poszukuje kandydata na stanowisko:
Pracownik ds. Księgowości
Miejsce pracy: Ostaszewo (pow. toruński, gm. Łysomice)
Opis stanowiska:
  • Księgowanie wyciągów bankowych w PLN i walutach obcych (głównie EUR),
  • Księgowanie różnego rodzaju faktur zakupu,
  • Przygotowywanie płatności w systemie bankowości elektronicznej,
  • Weryfikacja stanu rozrachunków kontrahentów,
  • Współudział w procesie zamykania miesiąca i sporządzania sprawozdań finansowych,
  • Ewidencja środków trwałych,
  • Wypełnianie sprawozdań GUS.
Wymagania:
  • Wykształcenia min. średniego w obszarze finansów lub rachunkowości,
  • Swobodne posługiwanie się pakietem Microsoft Office (w szczególności MS Excel),
  • Umiejętność pracy w zespole i myślenia analitycznego,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • Kontakty z firmami z grupy Okaya zlokalizowanymi na cały świecie,
  • Premie regulaminowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Ubezpieczenie grupowe + pakiet medyczny+ karta multisport,
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
  • Częściowy zwrot kosztów dojazdu.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poland Tokai Okaya Manufacturing sp. z o.o. z siedzibą w Ostaszewie (Ostaszewo 57 G, 87-148 Łysomice), wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000263723, z kapitałem zakładowym w wysokości 35.005.000 zł, NIP: 956-218-01-53 REGON: 340208349 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Specjalisty ds. BHP.)”.}