Praca: Pracownik firmy poligraficznej

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik firmy poligraficznej
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/2535
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów w zakresie usług poligraficznych i reklamowych.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Śródmieście
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Podstawowa umiejętność obsługi programu graficznego Corel Draw lub Photoshop lub podobnegopodstawy angielskiego

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy