Praca: Pracownik gospodarczy

Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Ślesin (pow. nakielski, gm. Nakło nad Notecią)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Utrzymywanie porządku na terenie zakładu i magazynu,
  • Załadunek i rozładunek towarów przy użyciu wózków widłowych,
  • Pomoc w pakowaniu i przygotowywaniu towarów do wysyłki,
  • Pomoc przy przygotowywaniu samochodów osobowych i ciężarowych do wyjazdu w trasę,
  • Obsługa sprzętu gospodarczego,
  • Informowanie przełożonego o zauważonych brakach oraz usterkach sprzętu będącego na wyposażeniu działu gospodarczego,
  • Drobne naprawy sprzętu, wyposażenia pomieszczeń,
  • Obsługa stacji paliw,
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych ze stanowiskiem pracy.
WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE
  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT mile widziane),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Sumienność i dokładność,
  • Znajomość procedur obowiązujących w komórce,
  • Znajomość obowiązujących w zakładzie norm jakościowych, środowiskowych i BHP.
OFERUJEMY
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia,
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

P.H.P Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński