Praca: Pracownik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Chabsko
Numer: StPr/24/0428
OBOWIĄZKI:
prace porządkowe, koszenie trawy, pielęgnacai zieleni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chabsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie



Zobacz podobne oferty

  • Robotnik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kcynia Dodane: wczoraj
    • - Utrzymanie należytego stanu czystości w toalecie publicznej,- porządkowanie terenu parkingu przylegającego do budynku,- obsługa urządzenia rejestrującego sprzedaż,-...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Radziejów Dodane: wczoraj
    • Prace brukarskie, prace remontowe - malowanie, gipsowanie ścian, kładzenie glazury, doodatkowo prace porządkowe na terenie miasta. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Radziejów Dodane: wczoraj
    • Prace porządkowe na terenie miasta. Pielęgnacja zieleni miejskiej. Usuwanie odpadów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Umiejętności pielęgnacji...

  • Zobacz więcej