Praca: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Stawki
Numer: StPr/24/0523
OBOWIĄZKI:
Rozbiórka - demontaż i segregacja części samochodowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stawki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Zakrzewo (pow. aleksandrowski, gm. Zakrzewo), Zakrzewo Dodane: wczoraj
    • Prace gospodarcze, mycie, dezynfekcja, prace malarskie, prace na terenach zieleni. Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez kierowanie pracownika na kursy doszkalające i szkolenia....

  • Zobacz więcej
  • Robotnik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lniano Dodane: wczoraj
    • Prace porządkowe, konserwacyjne, remontowe na terenach i obiektach gminnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy kat. T...