Praca: Pracownik produkcji


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Gałczewko
Numer: StPr/24/0180
OBOWIĄZKI:
Pracownik produkcji, tynków, farb, gruntu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gałczewko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik produkcji

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Morgi Dodane: wczoraj
    • prace związane z przetwórstwem mięsa i dostarczaniem surowca do maszyn; formowanie wędlin Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętność pracy w...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Morgi Dodane: 2024-04-20
    • prace związane z przetwórstwem mięsa i dostarczaniem surowca do maszyn; formowanie wędlin Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętność pracy w...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Morgi Dodane: 2024-04-12
    • prace związane z przetwórstwem mięsa i dostarczaniem surowca do maszyn; formowanie wędlin Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętność pracy w...

  • Zobacz więcej