Praca: Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży produktów rolnych

Ogłoszenie numer: 4960550, z dnia 2021-07-08

Gospodarstwo Rolne

Gospodarstwo rolne zatrudni Przedstawiciela Handlowego ds. sprzedaży płodów rolnych.

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży produktów rolnych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów rolnych
  • pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju
  • dyspozycyjność
  • operatywność i samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do powierzonych obowiązków i zaangażowania
  • umowę na stałe po odbyciu okresu próbnego
  • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy