Praca: Psycholog


Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Psycholog
Miejsce pracy: Radziejów
Numer: StPr/24/0583
OBOWIĄZKI:
- udzielanie pomocy psychologicznej - praca z dziećmi i rodzicami- sprawne reagowanie w sytuacjach zagrożenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radziejów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 4 908 do 5 915 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie



Zobacz podobne oferty

  • Psycholog

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Chełmża Dodane: wczoraj
    • poradnictwo psychologiczne dla uczestników zajęć i ich rodzin, prowadzenie treningów umiejętności społecznych i interpersonalnych, terapia psychologiczna: indywidualna i grupowa...

  • Zobacz więcej
  • Psycholog

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2024-10-10
    • opracowanie diagnozy psychoficznej dzieci,prowadzenie badań psychologicznych,prowadzenie zajęć terapeutycznych, zajęć grupowych i indywidualnych o charakterzepsychoterapeutycznym...

  • Zobacz więcej
  • Psycholog szkolny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Przepałkowo Dodane: 2024-10-04
    • Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznych uczniom. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia Wymagania inne:

  • Zobacz więcej