Praca: Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Recepcjonista
Miejsce pracy: Okoniny Nadjeziorne
Numer: StPr/24/0110
OBOWIĄZKI:
staż na stanowisku recepcjonisty
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Okoniny Nadjeziorne

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Zobacz podobne oferty

  • Recepcjonistka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: 2024-05-04
    • - przyjmowanie rezerwacji, meldowanie gości- wystawianie Fr i rozliczanie płatności- wydawanie śniadań i obsługa gości w restauracji- dbanie o porządek i czystość Wymagania...

  • Zobacz więcej
  • Recepcjonista

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Okoniny Nadjeziorne Dodane: 2024-04-17
    • staż na stanowisku recepcjonisty Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

  • Recepcjonistka / Recepcjonista

  • Praca.pl Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2024-04-11
    • Zadania: Kompleksowa obsługa recepcji Koordynowanie obiegu i ewidencja korespondencji Obsługa klientów i kontrahentów Obsługa spotkań Dbanie o estetyczny wygląd i porządek w...