Praca: Referent ds. obsługi naziemnej


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Referent ds. obsługi naziemnej
Miejsce pracy: Białe Błota
Numer: StPr/24/1004
OBOWIĄZKI:
Obsługa pasażera lotniczego.Staż odbywać się będzie w gmienie Białe Błota
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Znajomość języka obcego: j. angielski na poziomie A2-B1

Miejsce pracy:

Białe Błota


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Referent księgowości

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2024-04-29
    • wprowadzanie dokumentów księgowych do programu, sprawdzanie poprawności operacji oraz przygotowanie deklaracji podatkowych, naliczanie list płac Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

  • Zobacz więcej
  • Referent ds. administracyjno-biurowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Jastrzębie Dodane: 2024-04-29
    • Prace pomocnicze w dziale księgowym, podział dokumentów i ich ewidencja; wypełnianie odpowiednich dokumentów związanych z wykonywanymi czynnościami zgodnie z obowiązującymi...

  • Zobacz więcej
  • Referent

  • Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-04-26
    • Warunki pracy Pracownikom oferujemy: stabilną pracę w jednostce administracji publicznej, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę rozwój umiejętności poprzez współpracę z...

  • Zobacz więcej