Praca: Referent ds. obsługi pacjenta st efs+ 156/758/167/24

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Referent ds. obsługi pacjenta st efs+ 156/758/167/24
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/24/0757
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zobacz podobne oferty

  • Referent

  • Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • Warunki pracy Pracownikom oferujemy: stabilną pracę w jednostce administracji publicznej, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę rozwój umiejętności poprzez współpracę z...

  • Zobacz więcej
  • Referent

  • Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj

  • Referent

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-04-25
    • Obsługa kandydatów na studentaSprzedaż oferty UczelniProwadzenie dokumentacji kandydatów na studentaObsługa procesów rekrutacyjnych (wprowadzanie danych do systemu CRM,...