Praca: Referent ekonomiczny


Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Referent ekonomiczny
Miejsce pracy: Paterek
Numer: StPr/24/0410
OBOWIĄZKI:
obsługa programów finansów, prowadzenie rejestrów VAT, obieg dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, ekonomiczne
Uprawnienia: obsługa komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Paterek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią



Zobacz podobne oferty

  • Referent administracyjno-biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: 2024-06-23
    • pomoc w sporządzaniu doukmentacji księgowo-kadrowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Młodszy referent w biurze rady

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2024-06-23
    • Przyswajanie wiedzy o prawie samorządowym, nabycie wiedzy o funkcjonowaniu Rady Powiatu Świeckiego, praca w zespole, na komputerze w tym wyszukiwanie aktów prawnych. Organizacja i...

  • Zobacz więcej
  • Referent

  • Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-06-21
    • Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: praca administracyjno-biurowa praca przy obsłudze monitora ekranowego (komputera) powyżej...

  • Zobacz więcej