Praca: Referent

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Bydgoszczy
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Ogłoszenie o naborze Nr 138165

Warunki pracy

Praca w godzinach od 7:30 do 15:30  w siedzibie Inspektoratu. Praca w biurze przy monitorze ekranowym.Budynek nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych,brak podjazdów,brak odpowiedniej szerokości drzwi.

Zakres zadań

  • obsługuje sekretariat Powiatowego Inspektoratu Weterynarii
  • prowadzi sprawy kancelaryjne Inspektoratu zgodnie z instrukcją kancelaryjną
  • obsługuje sprzęt komputerowy PIWet wraz z pisaniem pism i innej dokumentacji dla potrzeb Inspektoratu
  • prowadzi korespondencję przychodzącą i wychodzącą (e-PUAP, POCZTA, e-mail)
  • prowadzi sprawy kadrowe dot. przyjmowania i zwalniania pracowników , opracowuje sprawozdawczość działu d/s pracowniczych ,zatrudnienia i płac ,archiwizuje akta osobowe ,
  • prowadzi sprawy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, ewidencji badań lekarskich pracowników oraz ewidencji szkoleń
  • prowadzi archiwum zakładowe

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie preferowane z zakresu administracji
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego staż pracy na podobnym stanowisku (udokumentowany
świadectwem pracy).
  • umiejętność interpretowania przepisów prawa i stosowania w praktyce
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • znajomość programu Office :Word, Excel
  • samodzielność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe