Praca: Rejestratorka


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Rejestratorka
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/1827
OBOWIĄZKI:
umawianie pacjentów na terminy wizytprowadzenie dokumentacji medycznejStaż odbywać się będzie na Wyżynach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

średnie lub wyższeobsługa komputera, drukarki, skanerakierunki :rejestratorka/ administracja mile widziana

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy



Zobacz podobne oferty

  • Pracownik solarium

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Łabiszyn Dodane: 2024-06-25
    • praca zwiazana z w/w stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Recepcjonista hotelowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2024-06-23
    • wg.programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Recepcjonista

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2024-06-10
    • przyjmowanie korespondencji; wysyłanie pism; odbiór poczty elektronicznej; obsługa gości hotelowych; meldowanie i wymeldowywanie; dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy...

  • Zobacz więcej