Praca: Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Chabsko
Numer: StPr/24/0745
OBOWIĄZKI:
Praca związana z w/w stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chabsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Zobacz podobne oferty

  • Pomocniczy robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żalno Dodane: 2024-09-16
    • Prace remontowo - budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Pracownik ogólnobudowlany( murarz- tynkarz)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocin Dodane: 2024-09-16
    • Prace ogólnobudowlane związane z murowaniem, tynkowaniem, ocieplaniem, suchą zabudową. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: ocieplanie i tynkowanie...

  • Pracownik ogólnobudowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Pruszcz Dodane: 2024-09-15
    • Pomoc przy wznoszeniu budynków, prace dociepleniowe, wykończeniowe wewnątz i zewnątrz Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: umiejętność...