Praca: Robotnik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Osięciny
Numer: StPr/24/0016
OBOWIĄZKI:
Prace porządkowe, usuwanie zaległych liści z chodników i ulic i innych miejsc użyteczności publicznej. Prace zlecane przez kierownika zakladu organizującego roboty publiczne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Osięciny


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Papowo Toruńskie Dodane: dzisiaj
    • dbanie o czystość i porządek na terenie Punktui Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, przyjmowanie klientów przywożacych odpady komunalne, prawidłowa segregacja,...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Zakrzewo (pow. aleksandrowski, gm. Zakrzewo), Zakrzewo Dodane: dzisiaj
    • Pracownik porządkowy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Robotnik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Łabiszyn Dodane: dzisiaj
    • prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej