Praca: Robotnik

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Robotnik
Miejsce pracy: Kamień Krajeński
Numer: StPr/24/0453
OBOWIĄZKI:
prace porządkowo-gospodarcze
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kamień Krajeński

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Zobacz podobne oferty

  • Wiertacz z możliwością przyuczenia

  • Bose-Instal Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2024-07-06
    • wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła (praca bardzo podobna do wiercenia studni głębinowych) system pracy w tak zwanej delegacji w systemie 3 tygodnie na 1 tydzień wyjazd na wolne...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2024-07-04
    • utrzymanie czystości wokół obiektu (koszenie trawy, grabienie liści, odśnieżanie), drobne naprawy konserwacyjne Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...

  • Pracownik sortowni nieczystości stałych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Służewo Dodane: 2024-07-03
    • Segregowanie odpadów komunalnych, czynności porzadkowe na terenie zakładu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...