Praca: Serwisant

Naszą firmę tworzą wyjątkowi ludzie. Ich potencjał jest naszą największą siłą. Dzięki naszym pracownikom jesteśmy liderem na rynku urządzeń i materiałów spawalniczych oraz szlifierskich. Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Serwisant
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: RYW/10-2021/SETR

Twój zakres obowiązków
  • podłączanie i uruchamianie nowych instalacji filtrowentylacyjnych
  • naprawy automatyki i układów sterowania istniejących systemów filtrowentylacyjnych
  • przeprowadzanie przeglądów okresowych i konserwacji instalacji filtrowentylacyjnych
  • budowanie szaf sterowania
  • budowanie instalacji filtrowentylacyjnych
Nasze wymagania
  • uprawnienia SEP elektryczne
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych
Mile widziane
  • doświadczenie w automatyce sterowania silników elektrycznych, automatyce przemysłowej
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • karta MultiSport
  • kursy językowe
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • szkolenia dla pracowników
  • kawa bez limitu :)
www.facebook.com/rywalrhc
www.instagram.com/spawanie_rywal_rhc
www.rywal.com.pl