Praca: Spawacz


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Spawacz
Miejsce pracy: Lubicz Dolny
Numer: StPr/24/0737
OBOWIĄZKI:
Spawanie elementów wykonanych ze stali, żeliwa i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lubicz Dolny


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego



Zobacz podobne oferty

  • Spawacz 135/136

  • Mostostal Kraków S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2024-10-15
    • Twoje przyszłe zadania: Spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG MAG 135/136, Obsługa prostych elektronarzędzi, Przestrzeganie zasad BHP Oczekujemy od Ciebie: Aktualnych uprawień...

  • Zobacz więcej
  • Ślusarz - Spawacz

  • Flame Employment Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-10-07
    • Zakres obowiązków: Spawanie stalowych zbiorników wielkogabarytowych metodą MIG/MAG a także w mniejszym stopniu TIG Praca na podstawie wytycznych zawartych w rysunkach technicznych...

  • Zobacz więcej
  • Spawacz konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG

  • Flame Employment Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-09-27
    • Opis stanowiska: Spawanie dużych zbiorników stalowych techniką MIG/MAG, okazjonalnie TIG Przygotowywanie elementów na podstawie rysunków technicznych Finalne obróbki mechaniczne...

  • Zobacz więcej