Praca: Specjalista ds. Opryskiwaczy

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. to największy w Polsce autoryzowany dealer marki JOHN DEERE. Działamy na terenie północno-zachodniej części Polski. Naszym klientom oferujemy szerokie portfolio maszyny rolniczych, sprawny serwis, dostępność części oraz rozwiązania rolnictwa precyzyjnego. Agro-Sieć Maszyny to firma, która powstała z pasji i miłości do rolnictwa dla rolnictwa.

Specjalista ds. Opryskiwaczy
Oddział firmy: Wąbrzeźno
PRACA MOBILNA
Twój zakres obowiązków
  • Pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż opryskiwaczy na powierzonym terenie
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Przygotowywanie niezbędnych zestawień i analiza rynku
  • Ustalanie strategii marketingowo-sprzedażowej dla opryskiwaczy
  • Budowa trwałych relacji z klientami i realizowanie polityki firmy sprzedażowo- marketingowej firmy
  • Organizacja i wykonanie pokazów u klientów
  • Uruchamianie maszyn u klienta
  • Udział w targach oraz imprezach branżowych
Wymagania
  • Doświadczenie w branży maszyn rolniczych
  • Rzeczywiste zainteresowanie opryskiwaczami, stosowaną w nich technologią i gotowość do dalszego rozwoju w tym obszarze
  • Pełne zaangażowanie w powierzone zadania
  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych na wyznaczonym terenie
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (tj. samochód, laptop, telefon)
  • Profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą
  • Udział w interdyscyplinarnych projektach, które łączą nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania przyszłości
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego